Vzdělávejte se v dospělosti z pohodlí domova

V dnešní době je běžné, že dospělí nestudují. Myslí si totiž, že to nepotřebují. Opak je ovšem pravdou a ne vždy se studium musí týkat něčeho nepříjemného. Kromě manažerských schopností se můžete učit například plést nebo kreslit. Ať už se to týká osobního nebo profesního života, neváhejte dál studovat .
růžový zvýrazňovač

V dnešní době je běžné, že přes internet děláme spoustu věcí. Tak můžete absolvovat i online kurzy téměř na cokoli, ne? Některé vám umožní ovládnout nový koníček, díky jiným můžete získat povýšení anebo úplně novou práci. Práci, o které již dlouho sníte a možná nevíte, jak se do toho pustit.

Nejlepší online kurzy v Čechách

Na jakých portálech můžete najít úžasné kurzy, některé zcela zdarma, u kterých se nemusíte zvednout z gauče?

  1. Naučmese.cz
  2. VímVíc.cz
  3. SEDUO
  4. Inspirovač.cz
  5. 5nej.cz

Naučmese.cz je velice oblíbeným portálem, kde najdete online i offline vzdělávání. Jedná se o zajímavý projekt, který pracuje na principu: Pokud něco umíš, uč také ostatní. Jednoduše řečeno lidé, kteří jsou na něco odborníci, a to včetně vašich koníčků, tak to můžete ukázat snadno i ostatním, obohatit jejich život a zároveň si i něco přivydělat. Většina videí je totiž placených.

Potřebujete-li se orientovat v oblasti IT, osobního rozvoje a zdravého životního stylu, VímVíc.cz je pro vás ideální. Najdete zde více jak 50 možností, ze kterých vybírat.
jablko macbook
SEDUO nabízí většinu služeb zdarma. V případě, že jste začínajícím podnikatelem, anebo o podnikání vážně přemýšlíte, tak je pro vás SEDUO ideální volbou. Jsou orientované především na firemní témata. Naučíte se úspěšné spolupráci i obchodnímu myšlení.

Inspirovač.cz slouží (jak je z názvu patrné) k motivaci. Najdete tam spoustu videí, tipy na osobní rozvoj a obrovské množství článků. To všechno na jednom webu. Jeho návštěvu byste neměli opomenout.

Stejně jako SEDUO, tak i 5nej.cz se zabývá především pomocí podnikatelům. Funguje trochu jinak. Dává totiž dohromady informace o nejlepších službách napříč internetem a vy si sami vyberete to nejlepší pro vás.