Když máte malé zisky

Vaše zaměstnání už vám mnoho let nepřineslo žádnou novou výzvu. Proto jste se pustili do vlastního podnikání a začali jste provozovat e-shop. Mysleli jste si, že prostředí internetu vám přinese vysoké zisky a že je zde prostor pro mnoho nových příležitostí. Ano, to jistě je a ano, internetové prostředí vám umí zajistit vysoké zisky. Je však třeba dodržovat pár základních pravidel a znát internetový marketing.

seo uprostřed.jpg

Adresa vašich stránek

Pokud teď čekáte, že vám budeme radit, aby adresa vašich stránek byla co nejjednodušší, krátká a aby obsahovala třeba písmeno x, jste na omylu. Adresa vašich stránek je pro zajištění vysoké návštěvnosti faktorem s minimální důležitostí. Většina vašich zákazníků se nedostane do vašeho obchodu před přímé zadání odkazu. Zeptejte se sami sebe, kolik adres si pamatujete vy? Když nakupujete, jak postupujete? Zadáte do vyhledávače váš požadavek. A přesně takto postupují i vaši zákazníci. Na vás je jen jediné, usnadnit jim cestu k vašemu obchodu.

Optimalizujte obsah

Obsah vašich stránek je třeba přizpůsobit pro vyhledávače tak, aby vás zobrazily na předních postech. Postupuje se podle volby klíčových slov a úpravy textů na vašich stránkách. Dále se provádí analýza, test, zda je vše nastaveno správně a zda vás vyhledávače již zaměřili. Tím jsme odpověděli na otázku, co je to SEO. Jedná se o přizpůsobení internetových stránek tak, aby se objevovaly na předních pozicích při vyhledávání.

místo výkonu práce.jpg

Stálá propagace stránek

Nyní máte stránky nastaveny tak, aby je vyhledávače označily jako relevantní zdroj. Zbývá časově nejnáročnější část. Je třeba pravidelně propagovat vaše stránky na jiných webech. Prokliknutí na váš e-shop vám bude každý měsíc přivádět nové a nové zákazníky. Umíme vám připravit PR články, které zaujmou a zvýší návštěvnost vašich stránek. S námi už vaše zisky nikdy nebudou malé!