Designové zábradlí


Když jsem si s přítelem už konečně zařizovala náš interiér, tak jsem stále přemýšlela, jaké si tam dáme zábradlí anebo schodiště. Já jsem totiž opravdu hodně náročná na to, jaký máme doma interiér, chtěla jsem mít všechno podle poslední módy. Jenomže když jsem tohle řekla svému příteli, tak na mě jenom zvláště koukal, protože on sám dobře věděl, že všechno podle poslední módy je velice drahé. Tohle sice chápu a dávám mu samozřejmě za pravdu, protože já sama to znám. Já rozumím tomu, že vždycky co je moderní a nové, tak to je samozřejmě drahé.

Mám ráda eleganci.

Jenomže když se jedná o interiér domů anebo bytů, tak přece to znamená, že tam bude něco opravdu víceleté a není to jenom jednorázová záležitost. Přeci když si pořídím dům, tak to znamená, že ho mám třeba na více jak 10 nebo 20 let. Já jsem totiž chtěla takové skleněné zábradlí, které jsem viděla u své kamarádky. Musím ale s pravdou ven, že dříve jsem chtěla jenom plastové zábradlí, které se opravdu lehce udržuje a který je taky na webové stránce kmdesign.cz. Jenomže na této webové stránce jsem si také všimla, že mají opravdu krásné skleněné zábradlí.

Zábradlí máme designové.

Řekla jsem si, že když to má moje kamarádka, že bych to mohla mít také. Přítele chvíli váhal, nakonec tedy řekl, že ať si vyberu zábradlí sama, protože on stejně není často doma, přítel má opravdu velice náročnou práci, která mu zaberte skoro všechen volný čas. Ta že nakonec to dopadlo tak, jak jsem si přála. A máme skleněné zábradlí, které nám vede z obýváku do ložnice a jsem s ním nadmíru spokojená. Samozřejmě, že skleněné zábradlí se musí také více udržovat a leštit, ale stojí to opravdu za to. Také jsem slyšela, že skleněné zábradlí Kmkdesign vypadá více elegantně. Sama jsem tohle příteli řekla a on řekl, že když je skleněné zábradlí pro mě tak důležité, že ho pořídíme. A světe div se, skleněné zábradlí ani nestálo moc peněz. takže nám z našeho rozpočtu ještě dost zbylo.