Asic minery

Miner asic je zařízení, které potřebujete k těžbě virtuálních měn. Celá virtuální měna se točí kolem takzvaného potvrzování transakcí, také proto ji nemůžete zneužít, zkopírovat, padělat nebo jiným způsobem ovlivňovat. Nikdo na ní nemá žádný vliv, nemůže její hodnotu zvednout, pokud by si to přál a nemůže ji ani uměle znehodnotit. V podstatě je soběstačná a naprosto samostatná. Tak, jak známe posílení nebo oslabení koruny, které vyvolává ČNB, to v našem případě rozhodně nikdy nehrozí. Samozřejmě, že cena měny se může měnit a lišit v závislosti na tom, jak je populární, ale nikdy se nejedná o to, že by to někdo z lidí mohl jako jedinec ovlivnit.

finance

Antminer asic minery od Bitmain

Tato speciálně upravená zařízení používají asic čipy k těžbě kryptoměn. Minery mají spoustu výhod. Jednou z nich je především efektivita, výkonnost a samotné nízké náklady. Pokud porovnáme právě těžbu kryptoměn, pak můžeme hovořit o tom, že těžba touto formou je výkonnější a zároveň méně energeticky náročná než je tomu například v případě klasičtější verze těžby pomocí GPU. Ovšem těžební zařízení může být hodně hlučné, proto je dobré, opatřit mu samostatnou místnost.

podnikání

  • Výrobce Bitmain vyrábí své produkty pod názvem Antminer.

Výrobce Bitmain je známý po celém světě. Ve virtuálním světě ho znají všichni lidé, kteří se samotnou těžbou zabývají, protože je to pojem, který nezapomenete. Jedná se o největšího výrobce asic minerů, speciálně upravených tak, aby vaše těžba byla co nejefektivnější. A hádejte, odkud tento výrobce pochází? Jedná se o čínského výrobce. Výrobky od tohoto dodavatele se prodávají po celém světě. Jsou velice žádané, patří mezi nejprodávanější a mezi nejrozšířenější v různých částech světa. Jedna ze zajímavostí: Dokonce se uvádí, že tohoto výrobce můžete najít ve více jak 100 zemích světa, kde se jeho výrobky dají zakoupit.