Buďte krásná i u vody

I na dovolené můžeme vypadat dobře a být skvěle upravené. Chce to jen vědět jak to a použít správnou kosmetiku a pár osvědčených triků. Nalíčit se k vodě chceme rychle, ale kvalitně – a dá se to. U vody to nemusíme s líčením přehánět a hlavně se musíme cítit pohodlně a dobře, bez toho abychom se strachovali, že nám poteče řasenka nebo se nám zkroutí vlasy. Připravte se k vodě snadno a rychle a buďte hvězdou pláže.
slečna na molu

Jemné líčení k vodě

S líčením to není třeba nijak přehánět. Přece jen u vody je horko, potíme se a proti vodě odolá jen správně zvolená kosmetika. Pokud se chceme potápět ani sebelepší voděodolná kosmetika, nás ale úplně nezachrání a tak nejdůležitější pravidlo je – nic nepřehánět a volit jen co nejméně líčidel. Přece jen stejně máme většinou na očích brýle a nejlépe vypadáme u vody přirozeně. Vzdávat se ovšem nemusíme líčidel úplně. Chce to zvolit zlatou střední cestu a pak můžete i vy vyrazit k vodě upravená a neodolatelná. Když venku vystoupá rtuť teploměru na tropické teploty, není moc vhodné nanášet na pleť make – up. Na léto si tak raději pořiďte BB krém a vybírejte ty s faktorem. K vodě můžete klidně použít i tónovací pleťový krém. Pokud jde o líčení očí, pokud trváte na očních stínech, používejte jen tenké vrstvy přirozeného odstínu. Řasenku volte vždy jen voděodolnou, ale i tak se umí časem rozpít. Skvělou volbou je tak bezbarvá řasenka, která řasy lehce zvýrazní a natočí. Rty namažte jen balzámem a můžete vyrazit užívat sluníčka k vodě.

Rychlé účesy na léto

Zvláště dlouhé rozpuštěné vlasy nejsou na léto nic moc pohodlného a tím spíš, když vyrážíme k vodě. Krásně upravené vlasy můžete mít i na pláži a ještě se budete cítit skvěle a pohodlně. Naprostou klasikou a sázkou na jistotu je drdol. Ten dokáže učesat úplně každý, vlasy nikde nepřekáží a ještě vypadá božsky. Můžete si vybrat, jestli zvolíte rebelský drdol s vyčuhujícími pramínky nebo hladký styl mokrého účesu.
nalíčené řasy
Pomocí gelu smíchaného s trochou vody můžete vlasy upravit, tak aby vám nepoletovali – obzvlášť pokud máte jemné vlasy. Hitem jsou i vlasy spletené a smotané. Jednoduché copy zvládne každý a upléct francouzský drdol ze dvou pramenů zvládnete za pár minut – a přitom budete vypadat úžasně. Splétat můžete vlasy různě – po stranách, ofinu, kolem hlavy, do půl hlavy. Zkrátka jakkoliv – a navíc se nemusíte ani moc snažit. Nosí se uvolněný styl a vůbec nevadí, když vám budou pramínky vyčuhovat nebo budou někde vlasy trčet.
A na léto jste připravení – užijte si ho plnými doušky a s úsměvem na tváři. Když budete dobře vypadat, budete se i dobře cítit.