Jak oddálit orgasmus?


Mysleli jste na to, jak zařídit to, abyste předčasně nevyvrcholili? Nejste sami. Problém předčasného vyvrcholení trápí více mužů, než byste si možná mysleli. Možná to většina z vás dokonce zažila. Minimálně v dobách, kdy probíhali vaše první pohlavní styky a vašim tělem probíhaly nevybouřené hormony. V té době je asi předčasné vyvrcholení zcela normální. Ale v pozdějším věku už je to nežádoucí stav.

Za předčasnou ejakulaci můžeme označit stav, kdy k ejakulaci dojde do minuty od zahájení pohlavního styku, stav, kdy ejakulaci není možno žádným způsobem kontrolovat a nebo pokud tento stav způsobuje frustraci, úzkost a strach ze sexuálního styku.

sex

Jakým způsobem můžete pomoci k oddálení ejakulace?

Technika „Stop a start“

Tato technika může pomoci s prodloužením sexuálního aktu. V okamžiku, kdy cítíte, že se blížíte vyvrcholení, vyjděte ze své partnerky a dejte si chvilku oddech. Tímto tréninkem můžete cvičit postupné prodloužení doby, než ejakulujete.

Masturbace

Poznání svého těla je velmi důležité. Musíte poznat, jak vaše tělo reaguje a poznat stav, kdy se blíží orgasmus. Taky ho otestujete, jak vnímá různé druhy dráždění. Kromě toho, pokud budete masturbovat pár hodin před pohlavním stykem, je větší pravděpodobnost, že nevyvrcholíte tak snadno.

sex

Léky na předpis

Léky na předpis vám musí předepsat doktor. Ale mohou vám pomoci účinně s tím, abyste oddálili svoji ejakulaci. Jedním z nejznámějších a nejvíce využívaných léků je dapoxetin, ale existuje spousta dalších.

Znecitlivující krémy

Existují také krémy, které je možno použít na částečné znecitlivění penisu. Působí vlastně jako takové lokální anestetikum. Krém způsobí částečné znecitlivění, což způsobí, že muž nebude tak citlivý na fyzické stimulanty. Místo krémů se někdy používají také různé znecitlivující spreje, které fungují na stejném principu.