To zkrátka nejde!

Proto jsou zde způsoby, které si můžete pořídit, abyste své děti na dlouhé hodiny zabavily. Trampolína s ochrannou sítí je jednou z nich.

Můžete si vybrat barvu

Máte rádi červenou, zelenou nebo modrou? I v těchto barvách trampolíny vyrábíme, takže je jenom na vás, jaký typ a barvu si vyberete. Vždy naprosto bez závady, z kvalitních a bezpečných materiálů a jakýchkoliv ostatních prvků, bez kterých se tento výrobek neobejde. Pevné zajištění a také ochranná síť, která je samozřejmě také jedním z bezpečnostních prvků. Jsou vždy od certifikovaného výrobce, stejně tak jako celkový produkt. Jaké jsou ty další bezpečnostní prvky?

Důležité jsou bezpečnostní prvky:

· 4 U nohy, které drží celkovou konstrukci a zajišťují tak vysoce bezpečnostní a kvalitní postavení, které je stabilní.
· Ochranná síť, bývá až 180cm dlouhá, která je velice důležitá, aby se děti nebály do celkového prostoru vstoupit, nebo naopak, aby nedováděly natolik, že by snad mohly vypadnout.
· Trubky od ochranné sítě až na zem, zajišťují, aby se síť nezhroutila, nebo aby o ni nemohly děti zavadit či ji shodit nebo poškodit. Drží celý prostor tak, aby byl bezpečný.

· Bezpečnostní síť PVC
· krycí plachta
Součástí balení také bývá žebřík a právě ochranná krycí plachta.
Výrobky, které nabízíme, jsou vždy certifikované – což znamená bezpečí pro vaše děti. Skvělé ceny pak zaručí, že si podobnou věc na hraní a dovádění dětí může pořídit opravdu každý! Využijte velice výhodných nabídek, které zrovna nabízíme!