Automobilisté, zpozorněte

Jestliže sedíte za volantem automobilu, tzn., že jste v danou chvíli řidičem, pak si musíte uvědomit, že jste právě spolu se svým automobilem, kterého jste pánem, nejsilnějším dopravním prostředkem v silničním provozu. Víte, že můžete zabránit mnoha karambolům, a to jen díky tomu, že máte v pořádku autožárovky?
Kromě ostatních doplňků, které Váš automobil musí mít v naprostém pořádku, jsou právě kvalitní autožárovky.car1
Jen si představte, když jedete za tmy domů z práce a nejste viděn ostatními účastníky silničního provozu!
Co všechno se může stát! Nesvítí-li Vám zadní světla, je to opravdu o průšvihu. Za Vámi pojede jiné auto s řidičem, které předpokládá prázdnou komunikaci před sebou, proto si dovolí nesvědomitě přeladit rozhlasovou stanici na autorádiu. V ten moment Vy musíte přibrzdit, protože Vám přes cestu přeběhl zajíc. Jak tragické důsledky daného okamžiku mohou nastat, jsou nasnadě! Je několik věcí, které by se v danou chvíli neměli uskutečnit!
· Řidič druhého vozu se měl bezpochyby věnovat pouze řízení auta, protože i on musí předpokládat běžícího zajíce přes silnici.
· Ale hlavně je Vaší vinou, že jste nebyl dostatečně osvětlen, aby Vás v dálce druhý řidič viděl! Vaše autožárovky neplnily svou funkci být viděn.
Naopak, co se týče předních světlometů, tam mohou nastat podobné situace, které nechce zažít žádný řidič. A nemusíte jet jen ve tmě. Ony stačí obyčejné prudké sluneční paprsky, abyste protijedoucí neosvětlené auto zcela přehlédl. Ale tím protijedoucím autem můžete být Vy. Pokud ovšem nevlastníte autožárovky s intenzivním osvětlením.
Tímto způsobem bychom mohli pokračovat do soudných dnů, a zdaleka bychom nevyčerpali veškeré varianty karambolů na silnici, kdybyste jezdil bez kvalitních autožárovek s dokonalou svítivostí!
Vezměte si ponaučení a zkontrolujte si sadu autožárovek, včetně těch náhradních! Zamezíte mnohým nehodám!car2