Oznámení na vaši svatbu


Já si myslím, že asi každá žena, a hlavně mladá dívka touží po tom, aby byla požádána o ruku. Opravdu už se také těším, až mě můj partner požádá o ruku, ale nevím, jestli se tohle vůbec někdy stane, protože my jsme spolu už sedmým rokem a někdy se opravdu tak škaredě hádáme, že si někdy říkám, jestli by nebylo lepší se rozejít. Rozejít se než čekat třeba na požádání o ruku anebo potom na svatbu. Jenomže moje sestra je taková, že ona stále dokola opakuje, že se nám náš vztah zlepší právě až po svatbě, jenomže já tomuhle nevěřím. Já nejsem tak bláhová. Mojí sestře se to říká opravdu lehce. Říká se jí to snadno, protože ona je teprve půl roku zadaná a už je dokonce také požádána o ruku a v létě v červnu mají právě svatbu.

Svatba je vždy krásný zážitek.

Řeknu vám, že jsem opravdu šťastná, ale také sestře tak trošku závidím, protože jsem si také moc přála mít svatbu, ale asi to nedopadne. Možná se s partnerem asi rozejdu a raději budu hledat nový vztah. Potom ale budu raději chvíli sama, abych si všechno utřídila a uklidnila si myšlenky. Také samozřejmě chci, aby sestra měla opravdu nádhernou svatbu. Chtěla bych pro svou sestru krásné svatební oznámení goldpress.cz. A protože moje sestra má ráda zlatou barvu, tak jsem pro sestru chtěla, aby svatební oznámení bylo v nějaké zlaté a bílé barvě. Podle mého názoru sestře s tímhle udělám radost. Navíc jsem vlastně se sestrou už domluvená, že já se budu do její svatby opravdu hodně angažovat.

Moje sestra se bude vdávat.

Chtěla bych, aby právě sestra byla velice spokojená. Vždyť si vemte, že třeba svatbu má člověk jenom jednou za život. Pokud se tedy nerozvede a nebude mít druhou svatbu, ale pro svou sestru chci samozřejmě to nejlepší, i když ji závidím. Řekla jsem si, že ji splním sen a udělám jí zlaté svatební oznámení s nějakou bílou dekorací, třeba bílé holubice, jak drží zlatý prstýnek. Možná si říkáte, že je to už takový stereotyp, že to má každý, ale mě se to opravdu líbí a stojím si za tím.