Jaký se vám bude líbit?


Mít doma bazen je super
Návštěvy bazénů patří mezi velice populární zábavu během letních měsíců. Často je to pro mnoho lidí jediný způsob jak léto přežít alespoň nějak důstojně. Teploty jsou stále vyšší a tak mnoha lidem nezbývá nic jiného než jít plavat, protože voda je alespoň o trochu chladnější než vzduch. Problém bývá v tom že koupaliště bývají otevřená jen za dobrého počasí, a i když prší nebo je zataženo, stále bývá dusno a horko. V takovém případě se můžete koupat i tak – buď ve krytém bazénu, kterých je málo, a nebo u sebe doma. Stačí si nechat nainstalovat třeba náš kvalitní plastový bazén.

luxusní bazén

Nabízíme například bazény částečně zapuštěné do země, které se vyznačují tím že půlka je nad pozemkem a půlka je v zemi. Vyrábíme bazény ze speciálního plastu, který odolává vlivům počasí. Díky tomu že je bazénový plast odolný, vám bazén vydrží spoustu let. Musíte se o něj ale poctivě starat.

Levné nafukovací bazény rovnou z výběru vyřaďte, protože jsou vyrobené z gumy, která se snadno poškodí. Stačí i malinký kamínek a je to. Proto je lepší zainvestovat do kvalitního plastového bazénu. Nejlevnější bazén stojí okolo 50 tisíc, což už dnes není nijak závratná suma. K tomu aby bazén fungoval je potřeba koupit kompletní příslušenství, jako jsou různé trubky, spojovací kolínka a podobně. Vše vám připravíme a nabízíme vám i montáž bazénů na klíč.

žena v bazénu

Aby byl pobyt ve vašem bazénu ještě lepší, je dobré si pořídit i něco navíc. Najdete u nás třeba protiproud nebo různá osvětlení. I z obyčejné bazénu dokážeme udělat luxusní bazén, který se vám nebude chtít na zimu vypouštět. Poučíme vás o tom ja kde o bazén starat aby vám vydržel co nejdéle a naučíme vás ho správně čistit pomocí vhodné chemie. Díky tomu si budete moct užívat koupání ve vlastním bazénu od jara až do podzimu, aniž byste museli někam jezdit.