Nepostradatelný doplněk Vašeho interiéru

Představujeme Vám opravdovou špičku mezi elektroinstalačními prvky, jímž je stoprocentně vypínač unica pocházející z dílny světově známého výrobce elektroinstalačních prvků, který je už po dlouhá léta jedničkou na našem i zahraničním trhu. Jde o opravdu jedinečný produkt, jenž se stane součástí Vaší domácnosti, ať už dáváte přednost jednoduchému klasickému vybavení nebo máte rádi moderní styl vybavení interiéru.

spínač světel

Jak jistě dobře víte, elektroinstalační prvky jsou součástí každého moderního interiéru a jde o velmi důležité doplňky. Vždyť je využíváte každý den k rozsvícení světel či k zapojení nejrůznějších domácích spotřebičů a přístrojů. Ano, zásuvky a vypínače jsou prostě nepostradatelnými pomocníky a právě proto bychom jejich výběru měli věnovat dostatečnou pozornost.

Potřebujete, aby tyto prvky byly opravdu odolné, aby vydržely tuto každodenní zátěž po dlouhá léta, ale také aby dobře vypadaly a nebyly jako pěst na oko. Přesně takové jsou vypínače unica, které Vám nabízíme u nás ve velkém výběru a za velmi příznivých cenových podmínek. Jsou vyráběny z kvalitních a pevných materiálů a ve velmi moderním designu.

nálepka

Strojky vypínačů unica jsou vyráběny v základní bílé či béžové barvě s leštěnou povrchovou úpravou, díky které se na nich neusazuje prach, a jsou tím pádem bezúdržbové a můžete je doplnit o barevné krycí rámy v mnoha různých odstínech a tím oživit každou místnost. Kromě velkého výběru v barvách Vám také nabízíme opravdu široký sortiment, co se týče výběru v modelech a tvarech.
Vypínače unica můžete využívat jako běžný síťový spínač a najdete je u nás v provedení jednopólovém, křížovém či sériovém nebo je můžete využít k ovládání zvonku nebo žaluzií či jiných přístrojů a zařízení. Záleží jen na Vás, jaký model a jakou barvu si u nás vyberete. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.