Nákup zimního oblečení nemusí být noční můrou každého rodiče

Známe to všichni. Jen co napadne první sníh naše děti, malí milovníci sněhu a zimy chtějí vyběhnout ven užít si zábavu a pořádně si zařádit ve sněhové nadílce. Pro děti radost, pro rodiče ale mnohdy velká starost. Co dětem obléci aby jim nebyla zima a nenachladly a zároveň aby bylo oblečení komfortní a pohodlně nositelné? Dalším důležitým aspektem zimního oblečení je i cena, protože jak všichni víme, zimní oblečení je mnohdy velmi drahé a pro některé i nedostupné. A protože děti neustále rostou, je klidně možné, že během zimy budeme muset šatním obměnit.

zima

Švédská značka Didriksons 1913 přichází se skvělým řešením! Oblečení které roste s dětmi, protože díky vypárání jediného švu prodloužíte velikost rukávů nebo nohavic o jednu velikost! Za jednu cenu tak získáte oblečení ve dvou velikostech, což zajisté oceníte.
Didriksons 1913 nabízí bundy, kabáty, kombinézy i kalhoty. Dětské zimní oblečení je vyráběno převážně ze 100% polyamidu a je naprosto odolné větru i vodě. Samozřejmostí jsou bezpečnostní reflexní prvky. Dětské zimní čepice, které jsou také odolné proti dešti i větru jsou ze 100% nylonu a z vnitřní strany mají hřejivý, česaný fleece. Zapínají se pod bradou na suchý zip, takže se nemusíme bát skřípnutí zipem, nebo neustálého rozvazování tkaniček.

zima

Kombinézy z polyamidu zateplené dutým vláknem zajistí vašemu dítěti teplo a sucho po celý den. Mají prodlužovací rukávy i nohavice, takže se nemusíte bát, že by dítě přes zimu vyrostlo a museli by jste kupovat nové oblečení. Kombinézy mají odepínatelné kapuce, které jsou přidělané druky. Díky malým plastovým trojúhelníkům uvnitř rukávů se nemusíte bát ani ztráty rukavic, jednoduše je připnete. Pokud tedy potřebujete nakoupit nové zimní oblečení a chcete mít jistotu, že váš potomek bude po celý den v suchu a teple a navíc z oblečení hned tak nevyroste, je značka Didriksons 1913 přesně tím co hledáte.