Nejspolehlivější výživa pro vaši pleť.

Svádíte boj se stárnoucí pletí? Přemýšlíte, jak je to jen možné, že vaše spolužačka má tvářičky jako broskvičky a vám pleť uvadá? Okolo očí vrásky, celkově pleť je unavená a dekolt nejhůře vypadá na podzim, když je opálený. Přitom používáte celé roky krémy, o pokožku pečujete. Několikrát jste byla dokonce na rozboru pleti, kde vám doporučili zaručené krémy přesně pro vaši pokožku, ale efekt není téměř znát. Přitom Helena, spolužačka ze střední školy, kterou jste potkala v týdnu, nemá snad žádnou vrásku. Mohutný dekolt se jí dmul v šatech s výstřihem a byl jako nažehlený. Ani stopy po ochablé kůži. Přitom nebylo znát, že by Helena na sebe nějak dbala, byla celá rozčepýřená, vlasy s delšími odrosty, v nějakých nemožných šatech táhla ze supermarketu velikou tašku s nákupem.

pleť

Co je vám ovšem jasné, vaše spolužačka je mnohem statnější než vy. Má zásoby podkožního tuku a ten jí dokáže pleť prostě udržet bez vrásek. Ale co si budeme povídat, určitě nechcete kvůli pěknému obličeji a výstřihu přibrat 50 kilo. Jste přece ráda, že máte stále pěknou figuru, protože i to něco stojí. Hlavně tedy vaši námahu, kterou vkládáte do sportovních aktivit. Přesto bychom pro vás měli jeden zaručený tip pro vyhlazení pleti. Nebojte se, nebudeme vám nabízet nějaké zázračné krémy, kterých jste stejně už vyzkoušela celou řadu. Půjdeme na to jiným způsobem a to tím zaručeným.

collagen

Určitě víte, co je collagen. U nás tedy se spíš používá počeštěný výraz kolagen. Ano, něco málo tedy víte. Víte že je na klouby, protože to bylo v reklamě. Ale to zdaleka není všechno. On takový kolagen dokáže podle svého typu přesně mířit na dané místo. Takže si pořídíme kolagen, který se umí postarat o naši pokožku. Vyzkoušejte ho a uvidíte, že vaše pleť bude brzy stejná jako Helenina, možná ještě lepší, vrásky se po nějaké době vyhladí a zmizí. Pleť celkově ožije.