Lustry v obývacím pokoji

Koupili jste si nový byt či dům a měli byste zájem o kvalitní, moderní vybavení tak, aby všechny prvky v interiéru ladily? Odkázal vám někdo byt anebo jste ho koupily, chcete ho rekonstruovat a následně pronajímat? Potřebujete poradit, jak vybavit váš interiér? Nejdůležitější z celého vašeho domu či bytu je pokoj, ve kterém tráví návštěva anebo vaše rodina nejvíce společného času. Ano, je to obývací pokoj. Je docela složité vymyslet, koupit a sestavit jeho vybavení tak, aby se rodina a návštěva cítily jako doma, útulně a pohodlně. Do tohoto pokoje máte mnoho možností vybrat to pravé vybavení a jeho doplňky, které jsou velmi důležité proto, abyste se v tomto pokoji cítili dobře. Aniž by se mohlo zdát, tak i těchto malých doplňku si právě vaši blízcí všimnou. Podívají se na barvu, velikost, design a srovnají tyto doplňky s celkovým interiérem, a hned si vytvoří svůj dojem a pocity. Jedním z těchto doplňků bývají právě lustry.

lustr do obýváku

Podle čeho si můžeme lustry do obýváku vybírat?

Lustry do obývacího pokoje můžeme vybírat dle následujících kritérií:

– Podle materiálu: Lustry mohou být vyrobeny z mnoha materiálů, jako jsou například: dřevo, keramika, kov, sklo, textil, plast a jejich vzájemnou kombinací. Stínidla jsou taktéž vyrobena z těchto materiálů nebo jejich kombinací.

– Podle světla: Výběr také provádíme na základě potřeby světla. Můžeme vybírat lustry s jednou žárovkou nebo více žárovkami.

– Podle tvaru: Můžeme si vybrat tvar lampy: kulatý, obdélníkový anebo čtvercový

designový lustr

– Podle šířky, průměru

– Podle způsobu montáže: přisazené ke stropu nebo závěsné

– Podle typu montáže: hák, montážní lišta

Neváhejte a pořiďte si designový lustr do obýváku, který ocení a bude obdivovat vaše rodina, přátelé a další blízcí.

Tento designový lustr do obýváku rozzáří nejen váš obývák, ale i váš úsměv!